Milé zákaznice, milí zákazníci. V týdnu od 15. do 21. 4. 2019 se náš e-shop dovolenkuje. Dáváme si drobný oddych, abychom tu zase pro vás byli plní síly. Jen prosíme o pochopení, že objednávky budou vyřízeny až po tomto datu. 

VÝMĚNA ZBOŽÍ

Pokud potřebujete zboží zakoupené u nás vyměnit za jinou velikost nebo třeba za něco úplně jiného, je to možné, a to ve lhůtě do 14 dnů od převzetí zboží. Nejlépe se s námi předem spojte buď telefonem na 722 343 440 nebo e-mailem na info@nacvico.cz, abychom mohli společně výměnu probrat (hned Vám zjistíme, jestli je např. nová velikost k dispozici apod.).


Zboží k výměně zašlete na adresu Mgr. Marcela Janotová, Konečná 872/1, 400 01 Ústí nad Labem. Připojte nejlépe kopii faktury nebo na lístku napsané Vaše kontaktní údaje s číslem původní faktury nebo objednávky a připište, za jaké zboží chcete původní vyměnit.

 

Při výměně zboží je poštovné za zaslání vyměněného zboží ZDARMA!

Tento web používá pro zlepšování funkčnosti stránek, analytické účely a personalizaci reklam soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.