Milé zákaznice, milí zákazníci. Z důvodu stěhování e-shopu je dočasně vypnuta možnost objednávek. V případě dotazů se na nás prosím obraťte e-mailem na info@nacvico.cz nebo telefonicky na 722 343 440. Děkujeme za pochopení.

Červnová akční doprava se Zásilkovnou

Zasilkovna-akce-5

Zřejmě nejoblíbenějším způsobem dopravy na našem e-shopu je Zásilkovna - široká síť poboček skvěle funguje a dostupnost poboček je pro většinu zákazníků skvělá.

Červnové teplé počasí nám vnuklo zajímavý nápad -  jakoby se nám trochu roztékala nejen zmrzlina v ruce, ale i cena dopravy Zásilkovnou. Ode dneška můžete využít tuto oblíbenou dopravu za krásnou cenu 29 Kč! Navíc stále platí, že při objednávce nad 1800 Kč máte dopravu zdarma. Akce však nevydrží věčně, akční cenu Zásilkovny můžete využít do 30. 6. 2019.

Tak teď už jen stačí vybrat si u nás třeba nějaké pěkné legíny, mikinu, dres či sportovní komplet a nezapomenout v košíku vybrat tu správnou dopravu - Zásilkovnu.

Tento web používá pro zlepšování funkčnosti stránek, analytické účely a personalizaci reklam soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.