Milé zákaznice, milí zákazníci. Jsme tu pro vás stále, i v této nelehké době. Objednávky vyřizujeme (jen může dojít k drobným zpožděním oproti klasickým lhůtám). Zároveň jsme nuceni vzhledem k omezování dobírky u jednotlivých dopravců tento způsob platby za objednávku dočasně pozastavit.

Červnová akční doprava se Zásilkovnou

Zasilkovna-akce-5

Zřejmě nejoblíbenějším způsobem dopravy na našem e-shopu je Zásilkovna - široká síť poboček skvěle funguje a dostupnost poboček je pro většinu zákazníků skvělá.

Červnové teplé počasí nám vnuklo zajímavý nápad -  jakoby se nám trochu roztékala nejen zmrzlina v ruce, ale i cena dopravy Zásilkovnou. Ode dneška můžete využít tuto oblíbenou dopravu za krásnou cenu 29 Kč! Navíc stále platí, že při objednávce nad 1800 Kč máte dopravu zdarma. Akce však nevydrží věčně, akční cenu Zásilkovny můžete využít do 30. 6. 2019.

Tak teď už jen stačí vybrat si u nás třeba nějaké pěkné legíny, mikinu, dres či sportovní komplet a nezapomenout v košíku vybrat tu správnou dopravu - Zásilkovnu.

Tento web používá pro zlepšování funkčnosti stránek, analytické účely a personalizaci reklam soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.