Milé zákaznice, milí zákazníci. Jsme tu pro vás stále, i v této nelehké době. Objednávky vyřizujeme (jen může dojít k drobným zpožděním oproti klasickým lhůtám). Zároveň jsme nuceni vzhledem k omezování dobírky u jednotlivých dopravců tento způsob platby za objednávku dočasně pozastavit.

Jak použít Dárkový poukaz

Postup a podmínky uplatnění Dárkového poukazu:Dárkový poukaz uplatníte v Nákupním košíku vepsáním kódu poukazu do pole „SLEVOVÝ KUPÓN“ a stisknutím tlačítka „PŘIDAT“. Hodnota poukazu bude okamžitě odečtena z celkové hodnoty objednaného zboží.

Dárkový poukaz můžete uplatnit k částečné nebo plné úhradě Vámi zakoupeného zboží. Nevyčerpaná částka se nevrací, pokud je hodnota nákupu vyšší než hodnota Dárkového poukazu, rozdíl zákazník doplatí vybraným způsobem platby. Dárkový poukaz je možné využít na jeden nákup, ne po částech.
 

V rámci jednoho nákupu lze uplatnit jen jeden poukaz. Dárkový poukaz se vztahuje na hodnotu zakoupeného zboží (nezahrnuje dopravu a platbu)

Zakoupené Dárkové poukazy nelze vyměnit zpět za finanční částku.

Platnost Dárkových poukazů je omezena, a to na 3 měsíce. Lhůta začíná běžet prvním dnem následujícího měsíce po odeslání poukazu a je vyznačena přímo na dárkovém poukazu. Po uplynutí lhůty platnosti již není možné Dárkový poukaz použít.

Tento web používá pro zlepšování funkčnosti stránek, analytické účely a personalizaci reklam soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.