Milé zákaznice, milí zákazníci. Z důvodu stěhování e-shopu je dočasně vypnuta možnost objednávek. V případě dotazů se na nás prosím obraťte e-mailem na info@nacvico.cz nebo telefonicky na 722 343 440. Děkujeme za pochopení.

Dámská sportovní mikina

Dámská sportovní mikina je základním kouskem sportovního šatníku, přesto se na ní často zapomíná. Chystáte-li se na cvičení, na sportovní mikinu určitě nezapomínejte. Při samotném cvičení Vám taková mikina může pomoci udržet svaly v teple, zahřát Vás na začátku cvičení či udržet v teple na konci cvičení. Stejně tak je taková mikina dobrým společníkem pro cestu na cvičení a ze cvičení. Ať už se chystáte na aerobik, do fitness či na jiné cvičení, vemte mikinu s sebou.

Při výběru dámské sportovní mikiny je potřeba popřemýšlet nad materiálem, který Vám u mikiny vyhovuje. Někdo preferuje teplejší mikinu, někdo chce jen slabou. A poté se určitě zamyslete nad střihem mikiny. Chcete mikinu s kapucí, se stojáčkem, s dlouhým zipem nebo bez zipu?

Vybírat tu správnou sportovní mikinu pro Vás můžete v našem e-shopu NA CVÍČO v kategorii:

Mikiny

Tento web používá pro zlepšování funkčnosti stránek, analytické účely a personalizaci reklam soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.